آیتم های موجود
صندلی کانتر کافه
صندلی کانتر کافه
عرض:44 cm
ارتفاع:92 cm
طول:46 cm
صندلی کانتر کافه از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد که در 9 رنگ برای خرید قابل عرضه است.
کدمحصول:1140
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل اکلیپس
صندلی کانتر مدل اکلیپس
صندلی کانتر مدل اکلیپس از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد.
کدمحصول:1093
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل تونت آلومنیومی
صندلی کانتر مدل تونت آلومنیومی
صندلی کانتر مدل تونت آلومنیومی از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد.
کدمحصول:1092
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل نوا
صندلی اپن مدل نوا
صندلی اپن مدل نوا از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد .
کدمحصول:1199
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل تی
صندلی اپن مدل تی
عرض:38 cm
ارتفاع:60 cm
طول:38 cm
جنس:چوب راش گرجستانی
صندلی اپنمدل تی به دلیل شباهت تکیه گاه این صندلی اپن چوبی به حرف تی انگلیسی به این صورت نامگذاری شده است.
اتصال پشتی به بدنه و همچنین فرم و قوس پایه های صندلی اپن به گونه ای است که ایستایی بالایی را برای آن به همراه آورده است. ایستایی بالا به کاربر این امکان را می دهد تا با اطمینان کامل به پشتی تکیه داده و نگرانی بابت افتادن صندلی نداشته باشد. استفاده از چوب راش گرجستان در ساخت بدنه، پشتی و پایه های این صندلی بار و اپن استحکام بالایی را برای آن به وجود آورده و به افزایش عمر مفید محصول منجر خواهد شد.
وجود قسمتی برای قرار دادن پا در انواع صندلی اپن آشپزخانه، به دلیل ارتفاع بلند این صندلی ها و آویزان ماندن پاها از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل زیر پایی موجود در صندلی اپن مدل تی در ارتفاعی مناسب قرار داده شده که راحتی بی نظیری را برای کاربر فراهم خواهد کرد.
کدمحصول:1181
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل تونت
صندلی اپن مدل تونت
عرض:41 cm
ارتفاع:60 cm
طول:40 cm
جنس:چوب راش گرجستانی
صندلی اپن مدل تونت را می توان خلاقیتی آشنا در زمینه مبلمان منزل به شمار آورد. صندلی تونت که در ایران به نام صندلی لهستانی شناخته می شود.
استحکام این صندلی بار و اپن به دلیل اتصالات ویژه آن بسیار بالا بوده و استفاده از چوب راش گرجستان نیز در ایجاد این استحکام نقش بزرگی را ایفا می کند. همچنین استفاده از فوم در نشیمن به راحتی بیشتر کاربر کمک خواهد کرد و به افزایش دوام محصول منجر خواهد شد.
کدمحصول:1187
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH200
صندلی اپن مدل BH200
جنس: فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپنمدل BH200 جک دار دارای کفی با ابعاد 38x36 سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 34x27 سانتی‌متر است. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 55تا 81 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1218
ثبت درخواست
صندلی داووس مدل DATW51
صندلی داووس مدل DATW51
ارتفاع:70 cm
جنس:چرم یا پارچه
صندلی رستوران مدل داووس DATW51 جزء اولین صندلی های پلاستیکی تاریخ مبلمان بوده که توسط طراحان معروف مبلمان، چارلز و ری ایمز طراحی شده است.آقا و خانم ایمز با استفاده از پلاستیک و تخته ‌های چندلایه، صندلی ‌های یک ‌تکه‌ مقاومی طراحی و تولید کردند که در سراسر جهان بسیار محبوب و پرفروش است.
صندلی داووس به عنوان صندلی رستورانی و صندلی کافی شاپ قابل استفاده است که با پایه بلند برای فضاهای پشت کانتر این محیط ها عرضه شده است. مزیت ویژه این صندلی پایه بلند، بهره گیری از اتصالات فلزی میان پایه است که با پیچ به خوبی به پایه چوبی متصل شده اند، بنابراین با تلفیق متریال های مختلف، خیال خریدار در مورد عمر بالای این صندلی آسوده خواهد بود.
ارتفاع کلی این صندلی کانتر رستورانی برابر 105 سانتی متر و ارتفاع سطح نشیمن آن 70 سانتی متر است.
کدمحصول:1153
ثبت درخواست
صندلی دیبا مدل D51
صندلی دیبا مدل D51
جنس:چرم یا پارچه
صندلی مدل D، یک صندلی کانتر پایه دیسکی از جنس پلی پروپیلن با پایه ای فلزی است که با توجه به زیبایی و ظاهر متفاوتی که طراحان برای آن در نظر گرفته اند کاربردی چند منظوره برای کانتر، صندوق داری، میز بار و اپن آشپزخانه ها دارد.
این صندلی بر اساس اصول ارگونومی ساخته شده است، به طوری که در مقایسه با سایر صندلی های کانتر مدرن که فاقد قسمت تکیه گاه هستند، به شکلی زیبا و هوشمندانه دارای تکیه گاهی است که ضمن مهار ستون فقرات و جلوگیری از کمردرد و خستگی افراد از جلوه ای متفاوت و خلاقانه نیز برخوردار است.
برخورداری از یک جک 27 سانتی متری، استفاده از این صندلی را برای افراد مختلف با هر قد و اندازه ای آسان تر کرده است. طراحی یکپارچه قسمت نشیمن به همراه شکل یکنواخت و باریک شده در بخش تکیه گاه صندلی نه تنها موجب راحتی آن شده بلکه فرمی به روزتر نیز به این محصول بخشید و آن را برای ترکیب با انواع طراحی های دکوراتیو مدرن مناسب کرده است. درضمن باعث می شود این محصول درعین حال که دارای پشتی است بسیار ظریف بوده و با فضاهای کوچک همخوانی داشته باشد.
کدمحصول:1176
ثبت درخواست
صندلی ایزی مدل ETW51 طرح 1
صندلی ایزی مدل ETW51 طرح 1
جنس:چرم یا پارچه
صندلی ایزی مدل ETW51 صندلی مناسبی برای استفاده در کنار میز کانتر و یا سایر میزهای مرتفع است. در این صندلی تلفیق متریال های چوب، پارچه و فلز جلوه ای زیبا به محصول بخشیده است.
در صندلی ایزی، محل قرارگیری پا در میان پایه ها به گونه ای طراحی و ساخته شده است تا کاربر لحظاتی راحت را بر روی این صندلی سپری کند. همچنین دسته های صندلی ایزی، راحتی آن را دو چندان کرده و این صندلی را نسبت به بسیاری از محصولات هم رده خود به محصولی دوست داشتنی تبدیل کرده است. صندلی ایزی با رویه پارچه ای و چرمی در کالیته رنگی متنوع به بازار عرضه شده است.
کدمحصول:1171
ثبت درخواست
صندلی اپن فونیکس مدل PH51
صندلی اپن فونیکس مدل PH51
جنس:چرم یا پارچه
صندلی اپن مدل فونیکس PH51 یک صندلی کانتر ظریف و متفاوت برای استفاده در کنار اپن آشپزخانه و یا بار کافی شاپ و هتل است.
با تعبیه مکانیزم جک تنظیم ارتفاع، بازه ای به اندازه 27 سانتی متر را برای تغییر بلندی صندلی و تطبیق با قامت کاربر در اختیار او قرار داده ایم.
صندلی‌های پایه بلند یا همان استول ‌ها با هدف اینکه فضای کمی را اشغال ‌کنند معمولا بدون دسته و با پشتی کوتاه تولید می ‌شوند. با عرضه صندلی فونیکس، وضعیت میانگین را در نظر گرفته تا این صندلی کانتر ضمن برخورداری از راحتی مناسب که حاصل طراحی تکیه گاه بلند است، به دلیل عدم وجود دسته فضای زیادی را هم اشغال نکند. این صندلی خوش ساخت و ارگونومیک با گستره متنوعی از انتخاب برای رنگ روکش، آماده ست شدن با سایر عناصر دکوراسیون داخلی است.
کدمحصول:1158
ثبت درخواست
صندلی کامفورت مدل C51
صندلی کامفورت مدل C51
جنس:چرم یا پارچه
صندلی مدل C51 ، دارای پایه ی فلزی دیسکی (بشقابی) شکل به ضخامت 2 میلی متر است که موجب حفظ تعادل بیشتر صندلی می شود. پایه روکشی از جنس کروم و نیکل دارد که موجب بالا رفتن مقاومت در برابر زنگ زدگی می شود. این مدل صندلی دارای جک 27 سانتی متری برای تغییر دادن ارتفاع است. این ویژگی موجب می شود که بتوان آن را به راحتی با توجه به قد خود تنظیم کنیم. جنس بدنه صندلی از پلاستیک پلی پروپیلن است که نه تنها بسیار سبک و حمل ونقل آن آسان است، بلکه مقاومت بالایی نیز دارد و همچنین دارای ویژگی عدم جذب رطوبت است. این خاصیت موجب شده که بتوان به راحتی آن را شست وشو داد. اگر از این صندلی پشت کانتر و یا در رستوران و سالن های غذاخوری استفاده می کنید این ویژگی می تواند توجه شما را به خود جلب کند زیرا در چنین مکان هایی علاوه بر احتمال آسیب دیدگی بیشتر، امکان کثیف و لکه دار شدن صندلی نیز زیاد است.
کدمحصول:1159
ثبت درخواست
صندلی اپن ایزی مدل ET51
صندلی اپن ایزی مدل ET51
جنس:چرم یا پارچه
صندلی اپن مدل ایزی ET51 از نظر مورفولوژی کاملا مشابه یک صندلی معمولی است که با تجهیز به پایه‌ ای بلند، لقب یک صندلی اپن را به خود اختصاص داده است.
این صندلی بار مناسب استفاده در کنار میز اپن آشپزخانه منازل و یا استفاده به عنوان صندلی کانتر د
کافی شاپ و رستوران هاست. ویژگی مهم صندلی ایزی ET51، تعبیه جک تنظیم ارتفاع در آن است تا به کاربران اجازه متناسب سازی محصول با جثه شان داده شود. صندلی ایزی با عرض 64 و عمق 54 سانتی متر به عنوان یک صندلی اپن بسیار راحت و ارگونومیک شناخته می‌ شود و از این لحاظ مناسب برای استفاده‌ های طولانی‌مدت است.
کدمحصول:1147
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH360
صندلی اپن مدل BH360
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH360 یک صندلی کانتر با فرمی نرم و برخوردار از ساختار چوبی است که برای استفاده هم محیط های خانگی و هم رستورانی یا حتی اداری مناسب است.
این صندلی که در محیط های رستورانی به عنوان صندلی بار و در فضای اداری به عنوان صندلی کانتر پذیرش به کار میرود، به جک تنظیم ارتفاع مجهز است و به همین دلیل می توان با تنظیم ارتفاع آن به خوبی برای همه کاربران و در کنار انواع مدل میز و کانتر به کار برد.
قابلیت تنظیم ارتفاع این پایه از 54 تا 80 سانتی متر می باشد.
صندلی اپن مدل BH360 جک دار دارای کفی با ابعاد 44x42 سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 45x32 سانتی‌متر است.
کدمحصول:1207
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH330
صندلی اپن مدل BH330
جنس: فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH330 یک صندلی پایه بلند است که با برخورداری از جک تغییر دهنده ارتفاع به خوبی میتواند برای قرارگیری در پشت انواع مدل کانتر یا انواع میزهای پایه بلند مناسب باشد. به همین دلیل میتوانید این صندلی را هم به عنوان صندلی اپن در فضاهای خانگی و هم به عنوان صندلی بار یا کانتر در محیط های کافی شاپی و رستورانی استفاده کنید.
این صندلی جک دار دارای کفی با ابعاد 44x42 سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 45x31 سانتی‌متر است.
پایه بلند این صندلی که به جک تنظیم ارتفاع نیز مجهز است با آبکاری کروم هم زیبا و درخشان شده و هم در برابر سایش و زنگ زدگی مقاوم گشته است. قابلیت تنظیم ارتفاع این پایه از 54 تا 80 سانتی متر می باشد و دارای امکان چرخش 360 درجه نیز خواهد بود.

کدمحصول:1208
ثبت درخواست
صندلی اپن  مدل BH220
صندلی اپن مدل BH220
صندلی اپن مدل BH220 از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد که برای فروش در 1 رنگ برای خرید قابل عرضه است.
کدمحصول:1209
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH110
صندلی اپن مدل BH110
جنس: فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH110 جک دار دارای کفی با ابعاد 36x36سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 36x10سانتی‌متر است.همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 54 تا 80 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1210
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH380
صندلی اپن مدل BH380
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH380 یک صندلی کانتر مدرن است که با برخورداری از ساختاری ترکیبی از چوب و فلز فرمی مدرن و شیک داشته و چه در استفاده به عنوان صندلی اپن آشپزخانه و چه در استفاده به عنوان صندلی کانتر و یا صندلی بار رستورانی - کافی شاپی موجب زیبایی و شیک شدن محیط خواهد شد.
این صندلی پایه بلند برای تطابق با کانتر ها و میزهای مختلف به جک تغییر دهنده ارتفاع مجهز شده است تا راحت تر و بهتر با انواع سطوح و همچنین قامت کاربران مختلف هماهنگ گردد. این جک روی پایه بلند این صندلی با آبکاری کروم قرار گرفته است. آبکاری کروم پایه را هم زیبا و درخشان کرده و هم در برابر سایش و زنگ زدگی مقاوم ساخته است. این پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع از 55 تا 81 سانتی متر و همچنین امکان چرخش 360 درجه ارائه شده است.کدمحصول:1212
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH840
صندلی اپن مدل BH840
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH840 جک دار دارای کفی با ابعاد 43x40 سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 41x36 سانتی‌متر است. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 57 تا 83 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1211
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH160
صندلی اپن مدل BH160
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH160 جک دار دارای کفی با ابعاد 46x40سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 45x35سانتی‌متر است.همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 55 تا 81 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1215
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH130
صندلی اپن مدل BH130
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH130 جک دار و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع از 61 تا 86 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.کدمحصول:1214
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH120
صندلی اپن مدل BH120
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH120 جک دار دارای کفی با ابعاد 45x47 سانتی‌متر است.همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 57 تا 82 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1213
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH350
صندلی اپن مدل BH350
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH350 جک دار دارای کفی با ابعاد 44x42سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 47x29سانتی‌متر است.همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 54 تا 80 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحص.ل:1217
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH170
صندلی اپن مدل BH170
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH170 جک دار دارای کفی با ابعاد 49x39سانتی‌متر و پشتی با ابعاد 43x25سانتی‌متر است. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 55تا 81 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1216
ثبت درخواست
صندلی اپن مدل BH190
صندلی اپن مدل BH190
جنس:فریم چوب و روکش چرم
صندلی اپن مدل BH190 جک دار دارای کفی با ابعاد 42x43سانتي‌متر و پشتی با ابعاد 42x30سانتي‌متر است. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع از 55تا 81 سانتی متر و چرخش 360 درجه دارد.
کدمحصول:1219
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل تورینو دو
صندلی کانتر مدل تورینو دو
وضعیت پایه: پایه ثابت , پایه رکاب دار
جنس پایه: چوب
جنس ساختار: چوب , فلز , ترکیبی
جنس رویه: چرم
صندلی کانتر مدل تورینو دو از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد
کدمحصول : 1026
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل نایس پایه چوبی
صندلی کانتر مدل نایس پایه چوبی
وضعیت پایه: پایه ثابت , پایه رکاب دار
جنس پایه: چوب , سایر فلزها
جنس رویه: چرم , پارچه ساده
صندلی کانتر مدل نایس پایه چوبی از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد
کدمحصول:1025
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل یوگو پایه چوبی
صندلی کانتر مدل یوگو پایه چوبی
وضعیت پایه: پایه ثابت , پایه رکاب دار
جنس پایه: چوب , سایر فلزها
جنس ساختار: پلاستیک یا پلیمر , چوب , فلز , ترکیبی
جنس رویه: پلاستیک یا پلیمر
صندلی کانتر یوگو با بدنه از جنس پلی پروپلین تقویت شده و پایه ای از جنس چوب راش طبیعی تولید شده است ، صندلی قابلیت چیدمان روی هم به تعداد مشخص را ندارد . در طراحی خلاقانه و مدرن صندلی یوگو با بکاربردن پایه ای از جنس چوب ، بدنه ای با رنگ های زیبا احساس دلپذیری به محیط اطراف خود می دهد . این محصول برای محیط های داخلی ، رستورانها ، محیط های خانگی طراحی شده است .
کدمحصول:1024
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل شل پایه چوبی
صندلی کانتر مدل شل پایه چوبی
جنس پایه: چوب , سایر فلزها
جنس ساختار: پلاستیک یا پلیمر , فلز
جنس رویه: پلاستیک یا پلیمر , چرم
صندلی کانتر شل با بدنه از جنس پلی پروپلین تقویت شده و پایه ای از جنس چوب راش طبیعی تولید شده است ، صندلی قابلیت چیدمان روی هم به تعداد مشخص را ندارد . در طراحی خلاقانه و مدرن صندلی شل با بکاربردن پایه ای از جنس چوب ، بدنه ای با رنگ های زیبا احساس دلپذیری به محیط اطراف خود می دهد . این محصول برای محیط های داخلی ، رستورانها ، محیط های خانگی طراحی شده است .
کدمحصول:1023

ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل تونت اتصال چوبی
صندلی کانتر مدل تونت اتصال چوبی
جنس پایه: سایر فلزها
جنس ساختار: چوب , فلز , ترکیبی
جنس رویه: چوب
صندلی کانتر تونت با بدنه فلزی و روکش رنگ الکترو استاتیک کوره ای، کف، پشت و اتصال چوب تخته سه لا با روکش چوب گردو تولیدشده است. این محصول با توجه به ظاهری زیبا و طراحی فوق العاده که ترکیب از دو مواد چوب و فلز را باهم دارد، به راحتی برای چیدمان دکوراسیون های مدرن و سنتی هماهنگ می شود. صندلی قابلیت چیدمان روی هم به تعداد مشخص را ندارد. این محصول برای محیط های داخلی و رستورانها طراحی شده است.
کدمحصول:1022
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل برتویا
صندلی کانتر مدل برتویا
جنس پایه: کروم
جنس ساختار: فلز
جنس رویه: چرم , پارچه ساده
صندلی کانتر مدل برتویا از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد
کدمحصول:1021
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل Fiore
صندلی کانتر مدل Fiore
وضعیت پایه:پایه ثابت , پایه رکاب دار
جنس پایه:کروم
جنس ساختار: فلز
جنس رویه:چرم , پارچه ساده
صندلی کانتر مدل Fiore از جمله مدل های محبوب صندلی کانتر و صندلی اداری می باشد.
کدمحصول:1020
ثبت درخواست
صندلی کانتر مدل برسو
صندلی کانتر مدل برسو
ارتفاع صندلی: 114 سانتی متر
ارتفاع نشیمنگاه: 77 سانتی متر
پهنای نشیمنگاه: 48 سانتی متر
عمق نشیمنگاه: 52 سانتی متر
وزن: 12.5 کیلوگرم
صندلی کانتر برسو با بدنه فلزی و روکش رنگ الکترو استاتیک کوره ای، کف ، پشت و اتصال چوب تخته سه لا با روکش چوب گردو تولیدشده است. این محصول با توجه به ظاهری زیبا و طراحی فوق العاده که ترکیب از دو مواد چوب و فلز را باهم دارد، به راحتی برای چیدمان دکوراسیون های مدرن و سنتی هماهنگ می شود. صندلی قابلیت چیدمان روی هم به تعداد مشخص را ندارد. این محصول برای محیط های داخلی و رستورانها طراحی شده است.
کد محصول : 1017
ثبت درخواست