آیتم های موجود
صندلی راکینگ ایزی مدل ER
صندلی راکینگ ایزی مدل ER
جنس: پلی پروپیلن
صندلی راکینگ دل ایزی ER از اولین مبل های پلاستیکی تاریخ مبلمان جهان است که طراحان برجسته، چارلز و ری ایمز آن را طراحی کرده اند. بدنه این محصول از جنس پلی پروپیلن است؛ متریالی که یکی از بهترین انتخاب ها برای تولید صندلی های یکپارچه است و موجب می شود محصولی مقاوم، سبک و قابل شستشو در اختیار کاربر قرار بگیرد.
استفاده از پلی پروپیلن در صندلی راکینگ موجب شده است این محصول در برابر ضربه، خردشدگی و یا هرگونه خراش مقاوم باشد. صندلی راکینگ ایزی علی رغم نداشتن تشک بر روی سطح نشیمنگاه، کاملا ارگونومیک بوده و با برخورداری از فرمی نرم، بسیار راحت است. پایه های ارابه ای چوبی این محصول ضمن ایجاد آرامش برای شما حین تاب خوردن، به علت دارا بودن متریال چوبی، مستحکم بوده و روی سطوح مختلف صدا ایجاد نمی کند. پایه های فلزی محصول که فرمی مشابه برج ایفل دارد و معروف به پایه ایفلی ست، بسیار مقاوم بوده و امنیت کاربر را در حین تاب خوردن صندلی تضمین می کند.
کدمحصول:1157
ثبت درخواست
صندلی ایزی مدل ETR
صندلی ایزی مدل ETR
جنس: چرم یا پارچه
صندلی مدل ایزی ETR یادآور یکی از شاهکارهای دنیای طراحی مبلمان یعنی ورژن راکینگ صندلی DAW است که توسط طراح بزرگ آمریکایی چارلز ایمز طراحی شده است.
صندلی ایزی، حاصل بدنه‌ ای است که مجموعه پشتی، نشیمنگاه و دسته را به صورت یکپارچه در خود جای داده و روی آن را پوششی پارچه‌ ای با دوختی ظریف پوشانده‌ است.بدون شک قسمت چشمگیر صندلی ایزی، ساختمان پایه است که با یک طراحی "های تک" به شکل اسکلتی مفتولی ساخته شده و نقطه تلاقی ظرافت و استحکام است. و بالاخره پایه‌ های منحنی یا راک که دل هر کاربری را برای داشتن یک نمونه از این صندلی به ضعف می‌ اندازد تا حس به یادماندنی نشستن و تکان‌ خوردن روی یک صندلی راکینگ در کنار شومینه و یا تراس منزل را تجربه کند. به جرات می‌ توان گفت اگر به دنبال خرید یک هدیه فوق العاده برای عزیزترین دوستتان هستید، این صندلی می‌ تواند او را بی‌ اندازه خوشحال کند.
کدمحصول:1173
ثبت درخواست